Skip to main content

FAJD 2019: Důležité informace

Vážení rodiče/vážení účastníci FAJDu,
šestý ročník začíná za devět dní. Vše je připraveno, všichni natěšení včetně trenérů:

Realizační tým pro FAJD 2019:
Jakub Dovalil (reprezentace Lotyšska U19 a U18), Jaroslav Machač (FK Mladá Boleslav U17), Daniel Huňa (1. FK Příbram U19), Ladislav Jamrich (FK Teplice U17), Jan Kokštejn (SK Slavia Praha U8), Jiří Strnad (FK Motorlet Praha U13 a U12), Filip Fuchsa (FK Motorlet Praha U11), Vladimír Kubert (šéf přípravek FK Motorlet Praha).

Kluků se přihlásilo 49, budou tak trénovat ve 4 skupinách po 12ti (jedna 13) hráčích, vždy pod vedením dvou trenérů.

Nástup bude v pátek 28. června nejpozději v 15:00 v restauraci hotelu Monínec (nahoře na sjezdovce) v zadním (velkém) salonku. S sebou mějte vyplněné listy viz. příloha (nástupní listina + GDPR). Pro případ nouze posílám přílohou i seznam s sebou potřebných věcí.

Konec FAJDu bude ve středu 3. července, kluky vám vypustíme ve 14:00.

Kromě tréninků se mohou hráči tradičně těšit na zajímavé hosty, různé besedy, hry v přírodě, aktivity kolem hotelu (bazény, lanovka, tubing, tenis, nohejbal, pingpong apod….), výuku AJ a další.

Co se týče platby, zbylé částky budete hradit po příjezdu hotově (proti dokladu). Kdo jede minimálně potřetí, má slevu 300 Kč (nahlásíte také při příjezdu).

Ubytovaní bude opět v hlavní budově hotelu Monínec (www.moninec.cz), trénovat budeme na hřišti Sedlce-Prčice. Budeme mít 5x denně stravu, možnost využívání venkovního i vnitřního bazénu, vířivky. Trénovat budeme 2x denně, nadále bude probíhat výuka anglického jazyka. Hráči se mohou těšit opět na hodnotné ceny a zajímavé hosty, kteří se letos zapojí i do tréninku.

Mějte se krásně, krásné léto a za devět dní na viděnou.

Jarda Machač

FAJD 2019_nástupní listina

GDPR_FAJD

FAJD 2019_seznam věcí